צוות עלמא
בית לתרבות עברית
EN
אודות


צוות עלמא

ד"ר רות קלדרון - מייסדת ומנהלת

ד"ר רות קלדרון, חברת כנסת וסגנית יושב ראש הכנסת לשעבר מטעם מפלגת "יש עתיד", היא אשת חינוך וחוקרת תלמוד.  ייסדה את בית מדרש 'אלול' והקימה וניהלה את 'עלמא, בית לתרבות עברית '. עמדה בראש אגף תרבות וחינוך בספרייה הלאומית. את לימודיה לתוארי מוסמך ודוקטור השלימה בחוג לתלמוד של האוניברסיטה העברית. על פועלה זכתה לפרס אבי חי בחינוך יהודי ולתוארי דוקטור לשם כבוד מ-JTS בניו יורק, Hebrew College בבוסטון ו-RRC בפילדלפיה.  בוגרת המחזור הראשון של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית. כלת פרס רוטברג לחינוך יהודי 2018 

 

 

 

 

 

אייל ביטון - סמנכ"ל תפעול

יעל לב הבר - מנהלת פרוייקטים והפקה

לינה גבעוני - מנהלת משרד

בעלת תואר ראשון בתקשורת, יצירה וביקורת במכללת ספיר.

מגיעה מעולם היצירה והרוחצורכת תוכן ממדרגה ראשונה.

אוהבת אדם ומילים.

 

ד"ר ג'רמי פוגל

ג'רמי פוגל הוא בעל תואר ראשון בפילוסופיה מאוניברסיטת קיימברידג' ותואר שני ושלישי בפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב, בה הוא כתב דוקטורט בפילוסופיה יהודית מודרנית. ג'רמי מלמד במחלקה לפילוסופיה יהודית ובבית הספר לחינוך באוניברסיטת תל אביב, במכון מנדל למנהיגות בירושלים ומרצה על מגוון סוגיות פילוסופיות לציבור הרחב במגוון פורומים. כמו כן, ג'רמי מעורב במיזמים אמנותיים וספרותיים עצמאיים שונים.

 

 

תומר דינה ונטורה


רכז עמיתים.

מורה למקרא, מלחין פסוקי תהילים חובב, מאזין בקשב רב לקולות של אנשים. מלווה את העמיתות והעמיתים בדרכם האישית והמשותפת של הלימוד לאורך התוכנית. בעל תואר ראשון במקרא ובלשנות ותואר שני בחינוך יהודי פלורליסטי.

 

 
כתבו אלינו
: